Fisher Impulse AQ - nowość.

cze 01 2020
Fisher Impulse AQ - nowość.

Hybrydowy wykrywacz metalu Fisher Impulse AQ. Pierwszą rzeczą, którą chcę wiedzieć patrząc na wykrywacz - to  czym jest hybryda  w wykrywaczach ? U podstaw nowości leży bardziej technologia indukcji impulsowej (Pi). Takie detektory wyszukiwania są w stanie pracować z wysoką mineralizacją i nie tracą głębokości. Ale ta technologia nie zapewnia dokładności dyskryminacji, z jaką działają detektory VLF.

 

 

 

Nowy Fisher Impulse AQ łączy cechy Pi z wyrafinowaną dyskryminacją. Deweloperzy twierdzą, że ten wykrywacz metalu nie ma sobie równych w biżuterii (zwłaszcza złota).

 

Nowością jest chćby to że w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze chcę ulepszyć tą technologie, dodatkowo  z dyskryminacją metali żelaznych i złota. Zaprojektowany specjalnie, aby znaleźć złotą biżuterię oraz małe złote łańcuszki i kolczyki. Ponieważ jest to urządzenie Pi, będzie działać bez problemów na każdej plaży.

 

Jak dotąd wykrywacz metalu znajduje się na końcowym etapie testu, jego wygląd i niektóre cechy mogą ulec zmianie.

 

 

 

Wykrywacz metalu ma kilka trybów wyszukiwania - możesz przesunąć wykrywanie przewodności metali, na przykład: możesz przesunąć wykrywanie w kierunku słabo przewodzących metali (małe złote przedmioty) i jednocześnie wyeliminować wysoce przewodzące cele (duże monety srebra i miedzi) i odwrotnie - możesz szukać dużych celów i odciąć słabo przewodzące.

 

Tonalność: w trybie „wszystkie metale” - jeden ton, potem jest tryb „2 tony” i tryb „wyciszenia”.

 

Urządzenie składa się z komponentów o wysokiej wytrzymałości. Wykrywacz metalu jest wodoodporny do 1 metra

 

Wybrali nietypowy sposób montażu cewki na pręcie, także nowość.

 

 

Żywotność baterii wynosi do 5 godzin. Możesz podłączyć większą baterię i wydłużyć czas działania do 10 godzin.

 

 

 

Tak, w urządzeniu nie ma ekranu. Dlaczego ekran jest potrzebny? Dostępne są wszystkie niezbędne ustawienia - głośność, ton progowy, maska ​​żelaza, tryb wzmocnienia sygnału. Możesz zmieniać tryby, sprawdzać poziom naładowania baterii, odcinać zakłucenia.

 

 

Urządzenia Pi zawsze miały problem z dyskryminacją. Teraz problem został rozwiązany, a to oznacza, że ​​możesz chodzić we wszystkich miejscach,  przeszukanych przez płytkie wykrywacze VLF.

 

Zapowiadane cena to 2100-2500 USD. Nowe technologie kosztują, owszem, ale dają przewagę nad wszystkimi innymi wykrywaczami metali.

 

 

Wk

 

cze  01