Wykrywacz metalu Golden Mask 6 (pierwsze zdjęcia). Nowość 2019

lis18
Golden Mask 6

Jak zawsze koniec roku to najlepszy okres na wprowadzenie nowości w naszym hobby, wszyscy producenci trzymają swoje propozycje aby na koniec roku pokazać nam nad czym pracowali w  ostatnim czasie, co nas oczywiście bardzo cieszy, bo zawsze to działa na naszą korzyść.

Dostajemy w ręce ciekawe propozycję  często producenci spełniają nasze marzenia. I tak jest tym razem, bo mamy dobrą wiadomość dla użytkowników obecnych i dla tych co się właśnie teraz zastanawiają czy kupić ten świetny wykrywać jakim jest Golden Mask.

 

 

 

Pod koniec listopada bułgarski producent Golden Mask ma wprowadzić na rynek nowość 2019 - wykrywacz metali Golden Mask 6 trzy zakresowy 5 -15 - 30 kHz z nową udoskonaloną cewką.

Jest to pierwszy model otwierający nową generację świetnych detektorów.

Nowa Golden Mask 6 będzie korzystać z całkowicie przeprojektowanej platformy i oprogramowania. Moduł dźwiękowy znajduje się na procesorze DAC i jest w 100% podłączony do głównego sygnału. Nowy interfejs użytkownika z konfigurowalnymi ustawieniami. Trzy częstotliwości (przełączalne) - 5 kHz, 15 kHz i wysoka częstotliwość 30 kHz. Tryb doładowania, gotowe programy do wyszukiwania.

Wykrywacz metalu Golden Mask 6 (pierwsze zdjęcia, filmy, testy). Nowość 2019

Wykrywacz metalu jest wyposażony w nową cewkę Golden Mask 13 Fighter S. Cewka nie jest całkiem zwyczajna, spłaszczona elipsa, ale co najważniejsze, w testach cewka ta pokazuje naprawdę interesujące możliwości.

W sieci pojawiły się juz pierwsze filmy z testami, zachęcamy do zobaczenia.

 

Czekamy na pierwsze sztuki. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas, zrobimy rezerwację.

 

Wk

 

 

 

lis  18