Magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe

Podobnie jak wykrywanie metali w miejscach, w których przedmioty znajdują się na lądzie za pomocą wykrywacza metali, łowienie magnesem polega na znajdowaniu obiektów metalowych w zbiornikach wodnych za pomocą silnych magnesów neodymowych. Czy zawsze wyobrażałeś sobie, co może być na dnie jeziora w pobliżu miejsca zamieszkania? Ludzie, którzy byli na tyle ciekawi, aby związać magnes na końcu liny, znaleźli interesujące znaleziska - wielu z nich było bardzo zaskoczonych tym, co znaleźli. Wędkowanie z użyciem magnesów wykorzystuje silny magnes do chwytania metalowych przedmiotów ukrytych lub zagubionych pod wodą. Jeśli chcesz złapać coś zagubionego na dnie jeziora, stawu lub rzeki, magnes na linie może załatwić sprawę.

Magnesy neodymowe mają bardzo dużą siłę przyciągania, jednak wiele czynników może wpłynąć na wydajność. Nierówne lub zakrzywione, skorodowane lub pomalowane powierzchnie nie pozwalają na trwałe połączenie. Innym czynnikiem jest kierunek, w którym magnes jest wyciągany podczas połowów. Siła uzyskana podczas ścinania (równoległa do powierzchni magnesu w przeciwieństwie do prostopadłej) znacznie zmniejsza siłę ciągnącą. Jest to szczególnie widoczne, gdy używa się dwustronnego magnesu ze śrubą oczkową na krawędzi. Z powodu tych i innych czynników sugerujemy wybranie magnesu neodymowego o dużo większej sile, która znacznie przewyższa wartość, którą chcesz utrzymać.

Magnesy możemy podzielić na dwa typy ze względu na konstrukcję i sposób mocowania liny, mocowanie od góry sprawdzi się w łowieniu pomostów, mostów czy też to sprawdzenia studni. Idealny również do łowienia z łodzi. Magnesy neodymowe Black Magnet montowane z uchwytem od góry występują w sześciu mocach od 80 do 600 kg. Magnes z podwójnym mocowaniem to naprawdę najbardziej uniwersalny magnes, ponieważ śrubę oczkową można zamontować na górze lub z boku. Oprócz zalet górnego mocowania, magnes ten pozwala łowić w szybszych wodach i bardziej stromo pod nachyleniami. Montaż śruby oczkowej z boku umożliwia bardziej efektywne sprawdzenie dna zbiornika wodnego. Podwójne magnesy neodymowe Black Magnet z podwójnym mocowaniem występują w pięciu siłach od 120 do 600 kg.

Aktywne filtry:

-