Aktualności

kwi12
Nowy model Garretta już na wiosne.

Nowy model Garretta już na wiosne.

Pojawił się pierwszy film zapowiadający nowy model Garretta o nazwie Apex, wszystko wskazuję na to że zobaczymy go juz 15 maja. Więc pewnie pojawi się w sprzedaży zaraz po premierze. Fani tej marki czekają z utęsknieniem.

kwi  12
Więcej
mar15
Golden Mask 6 - testy powietrzne - moneta 46 cm!

Golden Mask 6 - testy powietrzne - moneta 46 cm!

Kolejny odcinek z naszej serii, tym razem pokażemy testy powietrzne nowego modelu Golden Mask 6. Przeprowadziliśmy go na wasze prośby, ale też sami byliśmy ciekawi, bo głębokość niektórych dołków i wielkość przedmiotów wyciąganych z nich czasami nas zdumiewał i miło zaskakiwał.

mar  15
Więcej
mar07
Wykrywacz metali Golden Mask 6 - funkcje menu

Wykrywacz metali Golden Mask 6 - funkcje menu

Właśnie pojawił się film pierwszy z serii, na temat nowości w firmie Golden Mask, serdecznie was zachęcam do zobaczenia  tego filmu, może się okazać że właśnie ten nowy model przypadnie wam do gustu.

mar  07
Więcej
sty31
Zskupy na raty

Zakupy na raty

Miło was poinformować, że można u nas już kupować na raty. Po wielu pytaniach od was postanowiliśmy wam tą możliwość udostępnić. Jest to kolejna możliwość na finansowanie własnego celu.

sty  31
Więcej
sty17
Ranking wykrywaczy 2019

Ranking wykrywaczy metali 2019. Wstęp do tematu

Głównym wymaganiem, jakie musi spełnić najlepszy wykrywacz metali w 2019 r? Chiało by się napisać Musi być uniwersalny i wydajny?. Uniwersalny oznacza, po pierwsze, wodoszczelność - użytkownik musi mieć możliwość wyszukiwania w deszczu, przy deszczowej pogodzie, na mokrych glebach i pod wodą. Po drugie, sprzęt powinien zapewniać kilka częstotliwości wyszukiwania celów o różnej wielkości i rodzaju. Po trzecie, maszyna powinna zapewnić użytkownikowi szerszy zakres ustawień, w tym balans gruntu, przesunięcie częstotliwości, aby uniknąć hałasu itp. Chociaż tak szeroka funkcjonalność może wydawać się skomplikowanym użytkownikom początkującym, ostatecznie oznacza to, że maszyna jest warta swojej ceny. Ale czy napewno tak jest?

sty  17
Więcej
sty13
Golden Mask 6 z pierwszą inteligentną cewką Fighter S

Golden Mask 6 z pierwszą inteligentną cewką Fighter S cd.

Tak jak Nokta Makro Simplex okazał się wykrywaczem 2019 roku dla początkujących użytkowników, tak Golden Mask 6 z pewnością okaże się wykrywaczem 2020 roku. Ten wyjątkowy i przełomowy model bułgarskiego producenta, skupiający w sobie wszystko to, co w wykrywaczach Golden Mask najlepsze, właśnie wchodzi na polski rynek.
sty  13
Więcej
lis18
Golden Mask 6

Wykrywacz metalu Golden Mask 6 (pierwsze zdjęcia). Nowość 2019

Pod koniec listopada bułgarski producent Golden Mask ma wprowadzić na rynek nowość 2019 - wykrywacz metali Golden Mask 6, nową generację świetnych detektorów i kolejną konkurencję na ciasnym rynku detektorów, w zestawię z nową cewką, która jest w stanie zainteresować kopaczy swoimi wyraźnymi zaletami. Poznaj nową Golden Mask 6.

lis  18
Więcej
paź03
Jak znaleźć złotą obrączkę w 10 minut ?

Jak znaleźć złotą obrączkę w 10 minut ?

Od momentu rozpoczęcia swojej przygody z detektorem metalu do dnia dzisiejszego przyjąłem ponad 30  zleceń szukania zagubionych przedmiotów, które można podzielić na dwie grupy. Przedmioty zagubione o wartości materialnej i osobistej o znamionach sentymentalno - emocjonalnych. 

paź  03
Więcej