GOLDEN MASK

LOGO GOLDEN MASK
W ostatnim dziesięcioleciu Golden Mask stał się bardzo popularną marką, szczególnie w Europie i Afryce Północnej. Te wykrywacze metali są znane z niezawodności  i skuteczności, ponieważ zostały zaprojektowane do wykrywania w trudnych kamienistych terenach, dlatego tez swietnie sie spisuję w pozostałych glebach.
Elektronika jest wykonana z najlepszych dostępnych komponentów elektronicznych, aby zapewnić długą żywotność maszyny, bez konieczności serwisowania, dostrajania lub naprawy po sprzedaży.
 
Dowodem na jakość Golden Mask jest bardzo niewiele maszyn zwróconych do serwisu z tysięcy sprzedawanych rocznie.

Ich główną zaletą jest elektronika analogowa wykrywaczy metali Golden Mask. Z detektorem analogowym słychać było bardzo głębokie cele, szczególnie jeśli używane są słuchawki. Głębokie cele wytwarzają bardzo niski i cichy dźwięk, ale dźwięk ten można było usłyszeć. Przeciwnie, całkowicie cyfrowa maszyna przycina słabe dźwięki i nie reaguje.
Tracisz cele.
Mix analogu i cyfry daje najlepsze efekty.
 
Marka Golden Mask jest produkowana przez dwie firmy: Wszystkie modele VLF są produkowane przez GM Metaldetectors Ltd., natomiast modele PI (seria Deep Hunter) są produkowane przez GM Electronics Ltd.