QUEST DETEKNIX

Logo firmy QUEST DETEKNIX
Quest formalnie znany jako Deteknix to producent i marka wykrywająca metale z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Mają oddział w Los Angeles i w Lippenhuizen w Holandii.

Przez wiele lat firma była znana jako Deteknix, ale teraz zmieniła nazwę na „Quest”. Zostały założone przez detektywów i do tej pory wyprodukowały fantastyczne produkty. Koncentrują się nie tylko na projektowaniu i produkcji wykrywaczy metali, ale także na akcesoriach, a jednym z ich najbardziej udanych produktów są uniwersalne bezprzewodowe słuchawki do wykrywania metali.

Deteknix (Quest Brand) jest aktywnie zaangażowany w społeczność zajmującą się wykrywaniem metali zarówno w USA, jak i Wielkiej Brytanii.
 
 
Wykrywacze metali Quest są dobrze znane wśród poszukiwaczy skarbów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Firma opracowała serię naprawdę fajnych maszyn do wykrywania metali zarówno na lądzie, jak i pod wodą. Jedną z najlepszych serii tego producenta, która jest obecnie dostępna na rynku, są Deteknix Quest Q20, Q40 i PRO. Spełniając wszystkie współczesne standardy dotyczące takiego sprzętu, te urządzenia Pro pro cieszą się popularnością i pozytywnymi opiniami wielu klientów.

Innym znanym i lubianym narzędziem jest Xpointer (Deteknix XPointer). Jest to pinpointer, który jest bardzo poszukiwany ze względu na bardzo przystępną cenę, a także ze względu na wysoką jakość wykonania. Nie jest wodoodporny, ale użytkownicy twierdzą, że jest niezwykle wydajny. Firma wydała również podwodny ręczny wykrywacz metali Quest o nazwie Scuba Tector. Ten wykrywacz metali Scuba jest w zasadzie hybrydą wykrywacza metali i pinpointera, dlatego nic dziwnego, że pokazuje płynne i dokładne działanie.

Dzisiaj Quest jest mniej znany w porównaniu z innymi dużymi markami, jednak nie oznacza to, że zapewnia gorszą jakość. Firma kontynuuje rozwój i badania niszowe. Wydali kilka naprawdę fajnych przedmiotów, dlatego w najbliższym czasie możemy spodziewać się więcej fantazyjnych rzeczy.
Historia misji

Quest jako gracz biznesowy w branży jest stosunkowo nowy - ich historia zaczyna się w 2000 roku. Mają siedzibę w Los Angeles w stanie Kalifornia, a także mają biuro w Holandii. Chińscy programiści również byli ogromną częścią tej firmy, do Deteknix można nazwać i początkowo amerykańsko-chińskie start-upy.

Niedawno firma została przemianowana ze względu na pozew First Texas Corporation. Deteknix przegrał bitwę prawną, ale jakość produkcji w żaden sposób nie uległa zmianie. Po zmianie marki, znanej już jako Quest, sprzęt nadal zyskiwał na popularności zarówno w USA, jak i Wielkiej Brytanii.
Quest


Na naszej stronie wkrótce znajdziesz najbardziej szczegółowe i informacyjne recenzje na temat produktów firmy Quest (wcześniej Deteknix). Zapewniamy obiektywne przeglądy oceniające każde narzędzie zgodnie z naszym systemem kryteriów. Bierzemy również pod uwagę opinie użytkowników z całego świata oraz ekspertów z tej niszy. Będziesz mógł uzyskać rzetelny pomysł na temat jakości każdej maszyny, a także wszystkich zalet i wad każdego modelu. Nigdy nie promujemy urządzeń na ślepo, nawet jeśli mówimy o najbardziej znanych, renomowanych i drogich markach. Nasze recenzje pozwolą Ci podjąć świadomą decyzję o zakupie, wybierając sprzęt wykrywający metal.

Aby dokonać właściwego wyboru, sprawdź nasze recenzje, a także listę, która porównuje produkty różnych marek w określonej kategorii, na przykład maszyny dla początkujących lub narzędzia do wyszukiwania pod wodą. W ten sposób sprawdzisz zalety i wady każdego z nich w porównaniu do konkurentów i wybierzesz najbardziej odpowiednią dla siebie opcję.