Aktualności

maj28
Wykrywacz metali GARRETT ACE APEX

Wykrywacz metali GARRETT ACE APEX - nowe lepsze audio!

Wykrywacz metali GARRETT ACE APEX - z nowym lepsze audio! Każdy wie że Garrett serii At ma bardzo dobe dzwięki, łatwo po nich zoriętować się co leży pod cewką. Z zapowiedzi i filmów wynika że APEX będzie dążył za starszyni braćmi, jak będzie naprawdę sprawdzimy zaraz jak tylko wpadnie w nasze ręce.

maj  28
Więcej
maj14
GAUSS MD

GAUSS MD - nowa propozycja na rok 2020?

To był z pewnością bardzo pracowity rok, dla producentów wykrywaczy metali, które mają się ukazać w tym roku. Nawet w trakcie pandemii koronawirusa wciąż pojawiają się nowości i zapowiedzi. 

MARS z Ukrainy jest najbardziej znany z cewek do wszystkich wyrywaczy metali i często są one preferowanym wyborem w stosunku do cewek standardowych producentów. Od wielu lat produkują cewki wysokiej jakości i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród detektywów na całym świecie. 

MARS wykorzystał swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną do produkcji własnego detektora - MARS GAUSS. 

maj  14
Więcej
maj03
Najważniejsze zasady podwodnego wykrywania metali.

Najważniejsze zasady podwodnego wykrywania metali.

Jak być może już wiecie, wykrywanie w płytkiej wodzie wykrywaczem metali nie jest trudne, ale potencjalnie bardzo obiecujące, bo wiele osób odpoczywa nad wodą i tam też gubią swoje cenne przedmioty. Inaczej wygląda szukanie w głębszych wodach, ale to też jest do ogarnięcia, tylko trzeba się do tego odpowiednio przygotować.
maj  03
Więcej
kwi12
Nowy model Garretta już na wiosne.

Nowy model Garretta już na wiosne.

Pojawił się pierwszy film zapowiadający nowy model Garretta o nazwie Apex, wszystko wskazuję na to że zobaczymy go juz 15 maja. Więc pewnie pojawi się w sprzedaży zaraz po premierze. Fani tej marki czekają z utęsknieniem.

kwi  12
Więcej
mar15
Golden Mask 6 - testy powietrzne - moneta 46 cm!

Golden Mask 6 - testy powietrzne - moneta 46 cm!

Kolejny odcinek z naszej serii, tym razem pokażemy testy powietrzne nowego modelu Golden Mask 6. Przeprowadziliśmy go na wasze prośby, ale też sami byliśmy ciekawi, bo głębokość niektórych dołków i wielkość przedmiotów wyciąganych z nich czasami nas zdumiewał i miło zaskakiwał.

mar  15
Więcej
mar07
Wykrywacz metali Golden Mask 6 - funkcje menu

Wykrywacz metali Golden Mask 6 - funkcje menu

Właśnie pojawił się film pierwszy z serii, na temat nowości w firmie Golden Mask, serdecznie was zachęcam do zobaczenia  tego filmu, może się okazać że właśnie ten nowy model przypadnie wam do gustu.

mar  07
Więcej