kwi 25 2022
Aktualizacja XP Deus II do wersji 1.0

Aktualizacja XP Deus II wersja 1.0

Instrukcja aktualizacji DEUS II v 1.0

 

DEUS II to wykrywacz ewoluujący i stale ulepszany. Zespół inżynierów będzie regularnie publikował nowe aktualizacje. Zalecamy zainstalowanie oprogramowania DEUS II UPDATER na komputerze i zaktualizowanie pilota zdalnego sterowania i słuchawek WS6.

kwi  25  2022
Więcej
gru 02 2021
Aktualizacja APEX

Aktualizacja APEX

Aktualizacja APEX

 

Ta wersja aktualizuje Apex o wszystkie ulepszenia wprowadzone od czasu jego wprowadzenia
 
gru  02  2021
Więcej
cze 24 2020
Gauss MD - Bedzie wersja Light i PRO

Gauss MD - Bedzie wersja Light i PRO

Dostaliśmy informację, że będzie dostępna wersja  Light i PRO - to super wiadomość, dla naszej kieszeni. Choć wiem, że jak się wchodzi w jedną markę detektorów, to chce się mieć wszystkie fajne cewki, bo wiadomo snajperka na zaśmiecone, a na nowe nie znane pola, szybko i dokładnie większa cewka. 

cze  24  2020
Więcej
cze 01 2020
Fisher Impulse AQ - nowość.

Fisher Impulse AQ - nowość.

Hybrydowy wykrywacz metalu Fisher Impulse AQ. Pierwszą rzeczą, którą chcę wiedzieć patrząc na wykrywacz - to  czym jest hybryda  w wykrywaczach ? U podstaw nowości leży bardziej technologia indukcji impulsowej (Pi). Takie detektory metali są w stanie pracować z wysoką mineralizacją i nie tracą głębokości. Ale ta technologia nie zapewnia dokładności dyskryminacji, z jaką działają detektory VLF - do dzisiaj?!.

cze  01  2020
Więcej
maj 28 2020
Wykrywacz metali GARRETT ACE APEX

Wykrywacz metali GARRETT ACE APEX - nowe lepsze audio!

Wykrywacz metali GARRETT ACE APEX - z nowym lepsze audio! Każdy wie że Garrett serii At ma bardzo dobe dzwięki, łatwo po nich zoriętować się co leży pod cewką. Z zapowiedzi i filmów wynika że APEX będzie dążył za starszyni braćmi, jak będzie naprawdę sprawdzimy zaraz jak tylko wpadnie w nasze ręce.

maj  28  2020
Więcej
maj 14 2020
GAUSS MD

GAUSS MD - nowa propozycja na rok 2020?

To był z pewnością bardzo pracowity rok, dla producentów wykrywaczy metali, które mają się ukazać w tym roku. Nawet w trakcie pandemii koronawirusa wciąż pojawiają się nowości i zapowiedzi. 

MARS z Ukrainy jest najbardziej znany z cewek do wszystkich wyrywaczy metali i często są one preferowanym wyborem w stosunku do cewek standardowych producentów. Od wielu lat produkują cewki wysokiej jakości i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród detektywów na całym świecie. 

MARS wykorzystał swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną do produkcji własnego detektora - MARS GAUSS. 

maj  14  2020
Więcej
maj 03 2020
Najważniejsze zasady podwodnego wykrywania metali.

Najważniejsze zasady podwodnego wykrywania metali.

Jak być może już wiecie, wykrywanie w płytkiej wodzie wykrywaczem metali nie jest trudne, ale potencjalnie bardzo obiecujące, bo wiele osób odpoczywa nad wodą i tam też gubią swoje cenne przedmioty. Inaczej wygląda szukanie w głębszych wodach, ale to też jest do ogarnięcia, tylko trzeba się do tego odpowiednio przygotować.
maj  03  2020
Więcej