Aktualności

lis18
Golden Mask 6

Wykrywacz metalu Golden Mask 6 (pierwsze zdjęcia). Nowość 2019

Pod koniec listopada bułgarski producent Golden Mask ma wprowadzić na rynek nowość 2019 - wykrywacz metali Golden Mask 6, nową generację świetnych detektorów i kolejną konkurencję na ciasnym rynku detektorów, w zestawię z nową cewką, która jest w stanie zainteresować kopaczy swoimi wyraźnymi zaletami. Poznaj nową Golden Mask 6.

lis  18
Więcej
paź03
Jak znaleźć złotą obrączkę w 10 minut ?

Jak znaleźć złotą obrączkę w 10 minut ?

Od momentu rozpoczęcia swojej przygody z detektorem metalu do dnia dzisiejszego przyjąłem ponad 30  zleceń szukania zagubionych przedmiotów, które można podzielić na dwie grupy. Przedmioty zagubione o wartości materialnej i osobistej o znamionach sentymentalno - emocjonalnych. 

paź  03
Więcej
wrz19
Jak uzyskać pozwolenie na prowadzenie poszukiwań – poradnik

Jak uzyskać pozwolenie na prowadzenie poszukiwań – poradnik

Szacuje się, że w Polsce jest około 80-100tyś. osób prowadzących poszukiwania zabytków przy użyciu detektorów metali, których określa się mianem „poszukiwaczy skarbów”. Nieprecyzyjne przepisy Ustawy o Ochronie Zabytków powodowały dotychczas, że większość tych osób swoją pasję realizowało bez jakiegokolwiek nadzoru. Obecnie nie ma już wątpliwości, że aby prowadzić poszukiwania konieczne jest uzyskanie pozwolenia od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

wrz  19
Więcej
wrz19
Wykrywacze Metali - wprowadzenie cz 2

Wykrywacze Metali - wprowadzenie cz 2

Już czujesz że chyba cię ciągnie do tej pasji? :)

Choć prawo w Polsce jeszcze nie jest do końca idealne, to właśnie takie organizacje jak PZE (Polski Związek Eksploracyjny) robią wszystko co mogą abyśmy jak jedna społeczność cieszyli się z tego hobby. Warto się łączyć i wspólnymi siłami kreować prawo tak aby to było cywilizowane. 

Oczywiście wasza wola czy zapiszecie się do PZE czy innej organizacji, pamiętajcie że w grupie siła.

Jeśli więc chcesz mieć nową maszynę, sprawdź naszą witrynę sprzedaży.

Jeśli potrzebujesz używanej maszyny, napisz do nas bo często koledzy zostawiają nam do sprzedania swoje wykrywacze (używka zawsze jest tańsza na początek), a jak nie u nas to powinieneś sprawdzić fora i społeczności w sieci, ale zanim kupisz, upewnij się, że dokładnie wiesz, jaką markę i model chcesz mieć.

Poznajmy trochę firmy które robią dla nas te wspaniałe maszyny.

 

wrz  19
Więcej
wrz14
Wykrywacze metali cz 1

Wykrywacze Metali - wprowadzenie cz 1

Jaki jest najlepszy wykrywacz metalu?

Nowe marki wykrywaczy metali pokazują swoje  nowości  dosłownie dwa razy w roku, ponieważ wiodący producenci konkurują o uwagę potencjalnych klientów. Każda firma twierdzi, że proponuje najlepsze wykrywacze metali i akcesoria. Jednak konkurencja jest tak wysoka, że ​​nie można znaleźć najlepszego wykrywacza metalu bez badania rynku. Jest tak wiele różnych opcji, że kupujący czują się zagubieni bez wyczerpujących informacji od wiarygodnych użytkowników. Dlatego warto sprawdzać recenzje wykrywaczy metali u swoich kolegów.

wrz  14
Więcej
lip27
Golden Mask 5+ SE PLATINUM

Golden Mask 5+ SE PLATINUM

Golden Mask 5+ SE (Specjal Edition) 15khz-30 khz.

Najnowszy model ze stajni Golden Mask od dystrybutora PL z niesamowitymi zasięgami i skutecznością na drobne monety i złoto.

Golden Mask 5+ SE jest to profesjonalny i bardzo skuteczny wykrywaczy metali.
Niezawodny i uznany przez najbardziej wymagających detektorystów.

lip  27
Więcej
lip24
wykrywcz metali Golden Mask 5+ SE

Golden Mask 5+ SE

Golden Mask 5+ SE - Nasz przegląd wykrywacza metali.
Od dawna używałem wykrywaczy metali GOLDEN MASK (Złotej Maski), nie mówiąc już o pierwszych modelach które nadal cieszące się świetną populatnością w śród poszukiwaczy ceniących stabilną pracę i głębokość. Używam obecne modele serii 5, które zdobywają swoich fanów dosłownie na całym swiecie, szczególnie po wprowadzeniu modeli wysokoczęstotliwosciowych.

lip  24
Więcej