Doskonały plecak dla poszukiwacza od XP metal detektors

lut11
Doskonały plecak XP

Każdy chce wygodnie i zarazem minimalistycznie bez większego rozmachu spędzać wolny czas z naszym wykrywaczem metali. Zdaję się, że ktoś o nas pomyślał i stworzył coś co zadowoli nawet wybrednych. Zawsze się zastanawiałem co wziąć i jak się spakować "na wykopki" a i tak albo coś za dużo spakowałem, albo czegoś zapomniałem. Taki nasz los, a nikt nie chce za dużo nosić.

 

Okazuję się że producenci zaczynają dbać o naszą wygodę, bo jak nazwać taki zestaw jaki wam przedstawiamy, co prawda ceny jeszcze nie są znane, ale to nie znaczy, że można się powoli zastanowić czy to nam jest potrzebne i czy aby nie jest to idealny zestaw na lata.

 

Zestaw prezentuję się doskonale.

 

Będziemy się posługiwać materiałami które dostaliśmy od producenta jako zapowiedzi, ale i tak na podstawie zdjęć można wywnioskować, że jest to przemyślana konstrukcja, nie zabraknie w niej miejsca na nic, co by się nam nie przydało na nasze eskapady przez cały rok, w każdą pogodę bo zestaw  ma nawet wodoodporny pokrowiec.

 

Z resztą zobaczcie sobie zdjęcia i przeanalizujcie, czy aby czego tam nie zapomnieli:), bo moim zdaniem, chyba nie.  W kraju pochodzenie tej marki znają się na rzeczy, bo widać że konstrukcja jest przemyślana i wydaję się być wygodna w zastosowaniu.

Oczywiście zawsze się znajdzie recenzja że czegoś tam zabrakło, albo nie przemyślano pewnych rozwiązań, ale zastanówcie się jak wyglądają nasze torby, plecaki itd. na dzień dzisiejszy? Czy aby sprzęt czasem nie ląduję w jakimś pokrowcu nieznanego pochodzenia, torby lub plecaka zebranego dziecku :)

Wiem jak to jest, bo sam do tej pory, choć uważam się za osobę dbającą o sprzęt, wożę go właśnie w plecaku i nie jest źle, ale widząc taki zestaw zazdroszczę użytkownikom XP.

W śród nas są kobiety, więc myślę, że i one docenią piękno i praktyczność tego zestawu.

Na paru zdjęciach widać precyzjię szycia i wykonania, wiem że potem może być z tym różnie, ale zapowiada się zacnie.Popatrzmy na zdjęcia.

 

Kieszeń na słuchawki

 

 

Zapinka na sztyce w oddzielnej przegrodzie, oznaczona specjalną grafiką, aby nie zapiąć tam czegoś innego.

 

 

Zapinany na szelki oddzielny pokrowiec na panel.

 

Liczne kieszenie i schowki na zapasowe akcesoria.

 

To jest moim zdaniem fajne rozwiązanie, już nic nie zgubicie.

 

Pokrowiec przeciwdeszczowy też się czasem przyda.

 

To jest fajny pomysł za zapięcie łopatki, czy coś więcej trzeba dodać ? :)

 

Przyznacie że zestaw ciekawy i godny przemyślenia, czy aby nie przyda nam się coś takiego w przyszłości. Sam jestem ciekaw ceny i czekam z niecierpliwością na ogłoszenie oficjalnych cen.

 

Zespół Odkrywcy Historii - WK

lut  11