Wykrywacze Metali - wprowadzenie cz 2

wrz19
Wykrywacze Metali - wprowadzenie cz 2

podejście

Już czujesz że chyba cię ciągnie do tej pasji? :)

Choć prawo w Polsce jeszcze nie jest do końca idealne, to właśnie takie organizacje jak PZE (Polski Związek Eksploracyjny) robią wszystko co mogą abyśmy jak jedna społeczność cieszyli się z tego hobby. Warto się łączyć i wspólnymi siłami kreować prawo tak aby to było cywilizowane. 

Oczywiście wasza wola czy zapiszecie się do PZE czy innej organizacji, pamiętajcie że w grupie siła.

Jeśli więc chcesz mieć nową maszynę, sprawdź naszą witrynę sprzedaży.

Jeśli potrzebujesz używanej maszyny, napisz do nas bo często koledzy zostawiają nam do sprzedania swoje wykrywacze (używka zawsze jest tańsza na początek), a jak nie u nas to powinieneś sprawdzić fora i społeczności w sieci, ale zanim kupisz, upewnij się, że dokładnie wiesz, jaką markę i model chcesz mieć.
nie

Poznajmy trochę firmy które robią dla nas te wspaniałe maszyny.

 

Garrett


Garrett należy do prawdziwych liderów niszy. Będąc pionierem amerykańskiego wykrywania metali, posiada wyjątkowo pragmatyczne podejście do maszyn do wykrywania metali. Produkty Garret są wszechstronne w użyciu, wydajne i trwałe. Większość ludzi korzysta z pierwszej maszyny Garret od lat, nie tracąc wydajności. Urządzenia tej firmy zachowują dobrą jakość wykonania, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się przez lata z urządzeń. Maszyny Garret są w budżecie dla większości ludzi; nawet kupując używaną maszynę, wiadomo, że kupujesz wyjątkową jakość na lata.


Minelab

Firma Minelab pochodzi z Australii, ale jest dobrze znana wśród poszukiwaczy skarbów na całym świecie. Podczas gdy Minelab zapewnia fajne wzory i zawsze wprowadza innowacje w swoich nowych modelach, jest jedna cecha, która wyróżnia go z tłumu. Ta firma produkuje maszyny głównie do nietypowych i skomplikowanych warunków wyszukiwania, mineralizacji gleb i lokalizacji wymagających złożonego podejścia. Poszukiwanie złota było pierwszą niszą dla marki od momentu jej założenia i od tego czasu Minelab tworzy wykrywacze zarówno dla poszukiwaczy złota, jak i wszystkich innych metali w najbardziej szalonych i trudnych warunkach poszukiwania.

Fisher

Fisher jest gigantem świata wykrywającego metal - najstarszym spośród globalnych marek, posiadającym ogromne doświadczenie i wciąż liczący się na rynku. Ciekawą rzeczą w Fisherze jest to, że udało mu się utrzymać pozycję wśród ogromnej puli młodych konkurentów. Maszyny tej firmy są bardzo przyzwoite, ale innowacje i technologia nie pozwoliłyby Fisherowi przetrwać tak długo, więc co to za tajemnica? Zespół zarządzający Fisher przyjął genialne podejście do marketingu, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie użytkowników. Produkty tego producenta mogą nie być najbardziej innowacyjne lub technicznie szalone, ale zawsze odpowiadają aktualnym potrzebom kupujących - ponieważ firma stale zbiera informacje zwrotne i pilnuje ich. Kupując wykrywacze metali Fisher, wiesz, że masz wpływ na rozwój tej firmy, a jeśli z nimi porozmawiasz, słuchają.

Bounty Hunter

Bounty Hunter to stosunkowo nowa marka - mało popularna w Polsce (biorąc pod uwagę wszystkie stare firmy), ale ma dobrą reputację na rynku. Wykrywacze robione przez nich są całkowicie kochane w USA, a dotyczy to zwłaszcza  początkujących użytkowników. Bounty Hunter zapewnia wysokiej jakości, wydajne i niezawodne maszyny. Ich urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze, nie mają skomplikowanych schematów działania, innymi słowy, sprawiają, że korzystanie z nich jest tak łatwe i przyjemne, jak to tylko możliwe. Oznacza to również, że produkty Bounty Hunter są bardzo przystępne. Jeśli chcesz wykrywacz metalu dla dziecka, spójrz również na Bounty Hunter.

White’s

White's jest kolejnym pionierem w wykrywaniu metali w USA. White's rozwinął swoje   do biznesu w perspektywie długoterminowej. Wyjątkowa elastyczność w projektowaniu swoich produktów to cecha marki White's. Tworzą wszelkiego rodzaju maszyny do wszelkiego rodzaju zadań i na wszystkich poziomach umiejętności. Kolejną cechą jest płynna praca w każdym przypadku. Podsumowując, nawet kompletny nowicjusz może bezproblemowo i skutecznie wyszukiwać za pomocą wykrywacza metalu White'a, a mają sporo modeli które można dopasować do siebie.


Golden Mask
 
W ostatnim dziesięcioleciu Golden Mask stał się bardzo popularną marką, szczególnie w Europie i Afryce Północnej. Te wykrywacze metali są znane z niezawodności  i skuteczności, ponieważ zostały zaprojektowane do wykrywania w trudnych kamienistych terenach, dlatego tez świetnie się spisuję w pozostałych glebach. Elektronika jest wykonana z najlepszych dostępnych komponentów elektronicznych, aby zapewnić długą żywotność maszyny, bez konieczności serwisowania, dostrajania lub naprawy po sprzedaży. Dodam że wiele modeli są dwu częstotliwościowe, więc warto na nie zerknąć bo jest to wygodne rozwiązanie.

C.SCOPE

C.Scope jest jednym z starszych europejskich producentów wysokiej jakości sprzętu do wykrywania metali, znanym z produkcji mocnych i niezawodnych wykrywaczy metali w przystępnej cenie.  Mniej popularne w Polsce choć spotykane  na naszych polach. Detektory CScope są zaprojektowane dla wyjątkowych warunków glebowych. CScope ma również doskonałą reputację w zakresie obsługi klienta, a nawet jest w stanie dostarczyć części zamienne do modeli, które mają ponad 25 lat!

 

DEEP TECH 

Początek firmy 1990 r Plamen założył swoją pierwszą firmę handlową,  sukcesywnie ten biznes stawał się firmą rodzinną, a naturalnym sposobem rozwoju było robienie tego, czego się nauczył i o czym marzył.
Tak więc - znak towarowy DeepTech został zarejestrowany w 2003 roku i rozpoczął produkcję wykrywaczy metali na skalę światową opartą na wielkim doświadczeniu.
Firma DeepTech jest jedyną firmą w Bułgarii, która sama pracuje nad projektami i w swoim laboratorium tworzy obwody elektroniczne. Prace badawczo-rozwojowe wykonuje właściciel firmy Dipl. Inż. Plamen Rashkov, który ukończył Politechnikę w Warnie, Wydział Elektroniki.
DeepTech jest dumny ze swojej historii znanej na całym świecie. Kilka lat temu po dokładnej analizie rynku okazało się firma jest w pierwszej dziesiątce producentów wykrywacze metali analogowych.
 
 
Sami widzicie że wile czynników wpływa na cenę dlatego może na początek nie warto inwestować w najlepszy wykrywacz na rynku, bo jak się okaże że nie potrzebujecie wszystkich funkcji i kręcić w ustawieniach, a tylko włączyć i chodzić. :)
 
 
 
 
 

wrz  19