Raty/Leasing

 FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - RATY 0% PayU

  

* Przykład reprezentatywny dla Rat PayU - Pożyczka 0% Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce.

Przykład reprezentatywny:

  • całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł,
  • RRSO: 0,00%,
  • oprocentowanie stałe 0%,
  • całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł,
  • całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł),
  • 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł.

Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r.

Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.

Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest  TUTAJ

 

 

 

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - RATY

finansowanie - raty przez internet

FINANSOWANIE DLA KLIENTÓW - LEASING

finansowanie - leasing przez internet